Inne stworzenia

W trakcie, przed i po zajęciach można się u nas natknąć nie tylko na terapeutę i konia, ale także na różne stworzenia. Bywają u nas motyle, bociany, czaple, gęsi, żurawie i szpaki. Przyglądają się temu nasze dwa psy i kot. Oto twarze stworzeń, które sprawiają że nasz świat jest piękniejszy:

Lucky

Lucky- przyjaciel ludzi i koni, optymista, zawsze skory do zabawy! Psotnik. Asystuje nam regularnie podczas zajęć hipoterapeutycznych. Pies kochany i szczęśliwy.

Ita

To prawdziwa dama! Chadza własnymi ścieżkami, wszystko już widziała i wszystko wie. Entuzjastka bagażników samochodowych ( przed wyjazdem z fundacji lepiej dokładnie sprawdzić auto- może się bowiem okazać, że wyjedziecie od nas z czworonogiem na pokładzie).

Rudka

Uważna obserwatorka, rezydentka wszystkich fundacyjnych parapetów. Indywidualistka z charakterem!