Inne stworzenia

W trakcie, przed i po zajęciach można się u nas natknąć nie tylko na terapeutę i konia,

ale także na różne stworzenia. Bywają u nas motyle, bociany, czaple, gęsi, żurawie i szpaki.

Przyglądają się temu nasze dwa psy, koty i…papugi. Oto twarze stworzeń, które sprawiają że nasz świat jest piękniejszy:

Ita i Lucky

Nasz Lucky to Border collie – przyjaciel ludzi i koni, optymista, zawsze skory do zabawy! Psotnik. Asystuje nam regularnie podczas zajęć hipoterapeutycznych. Pies kochany i szczęśliwy.

Ita natomiast, to prawdziwa dama. Chadza własnymi ścieżkami, wszystko już widziała i wszystko wie. Entuzjastka bagażników samochodowych (przed wyjazdem z fundacji lepiej dokładnie sprawdzić auto- może się bowiem okazać, że wyjedziecie od nas z czworonogiem na pokładzie).

Rudka

Uważna obserwatorka, rezydentka wszystkich fundacyjnych parapetów. Indywidualistka z charakterem!

Rysia

Nowa w stadzie. Z początku trochę nieufna, szybko stała się integralną częścią naszej licznej gromady.

Coco i Chanel

Towarzyskie nierozłączki. Budzą żywe zainteresowanie wszystkich naszych małych i dużych gości.