Darczyńcy 2018

2018 Darczyńcy Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy Wytwórni Pasz Lira Sp. z o.o. za ufundowanie paszy dla naszego policyjnego konika Czekana.

2018 darczyńcy fundacji stworzenia pana smolenia
Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy TVP 3 Poznań za wspieranie działalności naszej Fundacji na łamach Telewizji.

Dziękujemy Pani Justynie Kucner z Centrum Fitness Happy Fit oraz Pani Ludmile Kłos z Osiedlowego Klubu Korona w Poznaniu, za przekazanie darowizny rzeczowej dla naszej Fundacji.

Dziękujemy Firmie Strauss Cafe Poland za pyszna kawę!

Dziękujemy Państwu Agnieszce i Szymonowi Tarantom z Firmy Tarant Events za przekazanie darowizny na rzecz naszej Fundacji i zaproszenie do organizacji Strefy Dziecka podczas Zawodów CSI 4* w Poznaniu.

Dziękujemy Firmie Trio Line Polska Sp. z o.o. za przekazanie mebli biurowych na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy Panu Wojciechowi Czernekowi i Firmie Toys R Us za przekazanie bonów upominkowych
dla Podopiecznych Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

Dziękujemy Fundacji Lotto za wsparcie organizacji Zawodów Jeździeckich i Święta Hubertusa dla Podopiecznych Fundacji Stworzenia Pana Smolenia.

Dziękujemy Firmie Andreas Stihl Sp. z o.o. za podarowanie kosy spalinowej dla naszej Fundacji.

Dziękujemy Firmie Wrigley Poland Sp. z o.o. za wspaniałe wsparcie naszej Fundacji poprzez pracę wolontaryjną
w ramach Mars Volunteer Program.

Dziękujemy Firmie Rossmann za przekazanie darowizny rzeczowej w ramach programu „Pomagamy jak umiemy”.

Dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi z Fundacji Freundschaft mit Polen za przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz naszej Fundacji.