Darczyńcy 2019

2019 Darczyńcy Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy Wszystkim Państwu, którzy wsparli Ogólnopolską Konferencję „Hipoterapia w ujęciu interdyscyplinarnym”, organizowaną przez Fundację Stworzenia Pana Smolenia i Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne w dniach 26 – 27 października 2019 roku.

Dziękujemy Gminie Mosina za przekazanie upominków dla naszych Podopiecznych podczas IV Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w Baranówku.

Dziękujemy Wydawnictwu Media Rodzina za wsparcie IV Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w postaci  książkowych prezentów dla naszych Podopiecznych.

Dziękujemy Firmie Rossmann oraz Uczestnikom Programu Klubu Rossmann „Pomagamy jak umiemy”,
za przekazanie na rzecz fundacji darowizny rzeczowej w postaci chemii gospodarczej, środków sanitarnych i karmy
dla zwierzaków.

Dziękujemy Yanowi Cieśli, Magazynowi „Budujemy Dom” i Firmie Akzo Nobel za wsparcie naszej Fundacji
i przekazanie na jej rzecz farb do konserwacji architektury drewnianej.

Dziękujemy Firmie GlaxoSmithKline za wspaniałą prace wolontaryjną na rzecz Fundacji Stworzenia Pana Smolenia w ramach Programu „Orange Day”.

Dziękujemy Panom Heinrichowi Mrowce i Walterowi Mattowi z Fundacji „Freundschaft mit Polen” za przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy Firmie Aquanet S.A. za ufundowanie siłowni zewnętrznej dla naszych Podopiecznych, w ramach Programu „Niepełnosprawni Siłacze”.

Dziękujemy Sieci Biało Niebieska za udostępnienie ekranów led na rzecz kampanii
„1%  podatku dla Fundacji Stworzenia Pana Smolenia”.

Dziękujemy Pani Joannie Zimnickiej i Firmie Melisa za przekazanie płynnych ekstraktów roślinnych

dla naszych koni.

Dziękujemy Firmie Rossmann za przekazanie darowizny rzeczowej w postaci chemii gospodarczej i kosmetyków,
w ramach programu „Pomagamy jak umiemy”.