Darczyńcy 2016

2017 Darczyńcy Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Przyjaciołom z Polsatu i Grupy ATM dziękujemy za wielkie serce (nie tylko to kryształowe) i ogromne wsparcie.

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy uczestnikom Mars Volunteer Program z firmy Wrigley za pomoc, dary i pracę!!!

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy Grupie Przyjaciół z Nationale Nederlanden za wspaniałe wypełnianie misji wolontariatu pracowniczego!

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Serdeczne podziękowania dla Pana Heinricha Mrowki i Waltera Matta z niemieckiego Towarzystwa „Freundschaft mit Polen” za przekazanie sprzętu rehabilitacyjnego dla potrzebujących.

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Serdeczne podziękowanie dla TVP S.A. za wsparcie, dzięki któremu mogliśmy zrealizować piękny plac zabaw dla naszych Podopiecznych.

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy Grupie Circus za kolejne, wspaniałe warsztaty cyrkowe!

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy firmom Toys „R” Us i CLIP LOGISTICS za wsparcie I TOWARZYSKICH ZAWODÓW W BARANÓWKU

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy oddziałowi Policji Konnej z Poznania za uświetnienie dorocznego Pikniku Na Końskiej Polanie, organizowanego z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy firmie Tarant Events za wsparcie naszej obecności na zawodach CSI 4*

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Ogromne podziękowania dla Grupy Wolontariuszy z BZ WBK za pracę wykonaną na rzecz naszej fundacji.

2017 darczyńcy Fundacji Stworzenia Pana Smolenia

Fundacja Stworzenia Pana Smolenia

Dziękujemy Firmie Pieluszyńska Sp. z o.o. za udostępnienie samochodu Renault Kangoo