Aktualności

Certyfikowany Kurs Podstawy Psychologii Koni – wstęp do zaklinania koni Metodą Holy Equus

Kurs zorientowany jest na wnikliwą i indywidualną pracę uczestnika z koniem i jego psychiką .
Kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej / praca z końmi na wolności / . Szkolenie obejmuje także profesjonalne treningi ujeżdżenia na lekkości .
Kurs zakończony jest Certyfikatem, otrzymywanym po uzyskaniu oczekiwanych efektów pracy z końmi .
Metoda Holy Equus – Zaklinanie Koni i Życia. HEQ to metoda pracy z końmi, ich behawioryzmem, psychiką ,rozwojem umiejętności jeździeckich i dydaktycznych zarówno koni, jak i trenerów, właścicieli stajni, jeźdźców zawodowych i rekreacyjnych.
Metoda Holy Equus realizuje komunikację z końmi, jako głębokie do świadczenie pomiędzy światem ludzi i koni. Holy Equus to metoda porozumiewania się człowieka z końmi, treningu koni w ujeżdżeniu na lekkości oraz pracy z psychiką koni.
Informacje o Metodzie Holy Equus :
http://instytutdg.pl/psychologia – koni/
Prowadzenie :
Daria Galant – pisarka, zaklinaczka koni, autorka Metody Holy Equus, trener koni trudnych, trener ujeżdżenia na lekkości i jeździectwa pokazowego. Była zawodnikiem i trenerem zawodników, startujących w ogólnopolskich zawodach jeździeckich, hodowcą American Quarter Horse.
Iwona Kopańska – Trener psychologii koni, Trener Metody Holy Equus Zaklinania koni ,
Instruktor jazdy konnej , Hipoterapeuta
Termin: 5 – 6.12.2020
Miejsce kursu : FUNDACJA STWORZENIA PANA SMOLENIA
62 – 050 MOSINA, BARANÓWKO 21 (POD POZNANIEM)
Koszt 1000 zł
Gwarancją rezerwacji miejsca na szkoleniu jest wpłata zadatku w wysokości 10% wartości
kursu . Pozostała kwota płatna w dniu rozpoczęcia szkolenia .​
Zajęcia trwają od godziny 10.00 do 18.00 .
Koszt nie obejmuje zakwaterowania i wyżywienia.
Organizatorzy :
Ekus Events
Gospodarz szkolenia: Fundacja Stworzenia Pana Smolenia, Baranówko 21, 62 – 051 Mosina
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania szkolenia z powodu niewystarczającej liczby osób na kursie.