CEGIEŁKI WSPIERAJĄCE LECZENIE KONIKÓW Z FUNDACJI STWORZENIA PANA SMOLENIA

Szanowni Państwo!
Na stronie Allegro Lokalnie można od dziś zakupić symboliczne cegiełki wspierające leczenie i pielęgnację koników 🐎🐎🐎 z Fundacji Stworzenia Pana Smolenia ❤️❤️❤️.
Nasze stadko liczy sobie szesnaście kochanych koni, które doskonale wiedzą jak pomagać dzieciom ze specjalnymi potrzebami. Oto one: Aramis, Neron zwany Karym, Hieke, Vinanda, Murzynek, Mała Mi, Silana, Czantoria, Nadżaf, Tortuga, Orchid, Akuna, Honorata, Dumka, Kokarda i Pini. Można je zobaczyć tutaj: http://fundacja-smolenia.org/nasze-konie/
Jedne troszkę młodsze i bardziej żwawe, inne na zasłużonej emeryturze, wszystkie wymagają naszej troski, uwagi, opieki, a nierzadko również systematycznego leczenia.
Gorąco zachęcamy do wsparcia zbiórki – na aukcji charytatywnej dostępne są cegiełki o wartości:
Z góry dziękujemy za Państwa hojność i wielkie serca ❤️❤️❤️ – dzięki Waszemu wsparciu z całą pewnością uda się osiągnąć założony cel!